Rześki wygląd każdego dnia!

Rześki wygląd każdego dnia! Poznaj działanie tlenu na skórę.

Nasza cera zdradza bardzo wiele – niewyspanie, gorszy nastrój i słabsze dni. Czasami zmęczona skóra twarzy to niestety codzienny widok w lustrze. Jak dodać sobie blasku od wewnątrz? Odkryj działanie łagodnych komór hiperbarycznych OMNIOXY!

Często zdarza się nam oddzielać wygląd od samopoczucia czy zdrowia. Trudno jednak ukryć, że nasza ogólna forma wpływa na skórę oraz na to, jak siebie postrzegamy. Jeszcze nie odkryto kosmetyku, który poza wspaniałym działaniem na cerę, poprawiałby dodatkowo kondycję i nastrój. Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna to zmienia – regeneruje cały organizm na poziomie komórkowym. Sprawdź, jak to robi!

Przyspiesza regenerację skóry

Tlen, który płynie w naszych żyłach, uczestniczy w nasycaniu komórek witaminami. Dodatkowo sam w sobie, jako pierwiastek, odpowiada za usuwanie toksyn, bakterii czy wirusów tworzących stany zapalne. Kiedy kilkukrotnie zwiększamy jego wchłanianie, poprawiamy ukrwienie skóry i czujemy więcej energii w całym ciele. Łagodna komora hiperbaryczna podkręca naturalne mechanizmy odnowy i budzi potencjał, jaki tkwi w naszym ciele. Dzięki sesjom w łagodnej komorze hiperbarycznej OMNIOXY, skóra intensywniej pracuje – na każdym, nawet najgłębszym poziomie – a w konsekwencji zyskuje dobry wygląd i blask.

Usuwa mikrozmarszczki

Skóra wie, jak o siebie zadbać, a naturalne ścieżki jej odbudowy można wspierać za pomocą tlenu podawanego w warunkach podwyższonego ciśnienia. Łagodna hiperbaria tlenowa zwiększa produkcję kolagenu, a także pobudza namnażanie komórek macierzystych. Co więcej, w 2020 roku naukowcy z Uniwersytetu w Tel Awiwie, na podstawie prostego eksperymentu z udziałem grupy osób powyżej 60. roku życia, udowodnili, że regularne sesje hiperbarii tlenowej mogą cofnąć proces starzenia się komórek. Oznacza to, że dzięki sesjom w łagodnej komorze hiperbarycznej zachowasz młodzieńczy urok!

Rześki wygląd dzięki sesjom w łagodnych komorach hiperbarycznych OMNIOXY.
Photo by Hannah Busing on Unsplash

Pewność siebie

Tlen dociera wszędzie! Przedostając się wraz z krwią do mózgu, pobudza jego funkcjonowanie. Dzięki zwiększonemu wchłanianiu w łagodnej komorze hiperbarycznej, przedostaje się do tych części mózgu, które na co dzień pozostają niedokrwione. Tym samym poprawiają się funkcje poznawcze i koncentracja, a efekt ten jest widoczny niezależnie od wieku. Poczuj się lepiej i ozdabiaj swoją twarz uśmiechem!

Tlen odpowiada także za tworzenie równowagi chemicznej w organizmie, a tym samym redukuje stres, poprawia nastrój i jakość snu. Ten efekt zdecydowanie będzie widoczny na rozświetlonej twarzy!

Zastanawiasz się nad włączeniem sesji w łagodnej komorze hiperbarycznej do usług Twojego gabinetu beauty, hotelu SPA lub kliniki medycyny estetycznej? Sprawdź ofertę www.omnioxy.com, która obejmuje instalację, opiekę serwisową nad komorą, a także wsparcie marketingowe!

To już wszystko