Sąsiedzka pomoc dla Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej

Wiecie, że niecałe 10 minut spacerkiem od naszego biura w Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia znajduje się Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej? Niesamowite miejsce, które jest również najważniejszym punktem na mapie polskiej tlenoterapii hiperbarycznej.
Sąsiedzka pomoc dla Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej

Wiecie, że niecałe 10 minut spacerkiem od naszego biura w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni znajduje się Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej? Niesamowite miejsce, które jest również najważniejszym punktem na mapie polskiej łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej.

Kiedy usłyszeliśmy, że brakuje im środków bezpieczeństwa – postanowiliśmy pomóc. W końcu jesteśmy sąsiadami. Zamówiliśmy i dostarczyliśmy zapas rękawiczek ochronnych, które były bardzo potrzebne personelowi Instytutu.

Niewielki gest, jednak bezcenny w czasach, gdy tej pomocy naprawdę brakuje. Życzymy dużo zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla pracowników Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej. Środowisko łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej musi się wspierać!

OMNIOXY Reha - komora dla osób z niepełnosprawnościami

Nowość – Komora OMNIOXY Reha

Mamy dla Was świetną wiadomość — przedstawiamy nasz nowy produkt, który zrewolucjonizuje branżę łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej. Poznajcie OMNIOXY Reha – komorę tlenową, która powstała z myślą

Czytaj więcej »
To już wszystko