Mobilny zespół serwisowy

Serwis komór hiperbarycznych

Serwisujemy komory dowolnego typu. Zależy nam, aby Twój punkt świadczył usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o długoterminowe relacje oparte na niezawodności i zaufaniu. Wsłuchujemy się w głos naszych klientów.

Co nas wyróżnia?

Zapewniamy ciągłość Twojej działalności!

Posiadamy dobrze wyposażony magazyn części zamiennych i reagujemy natychmiastowo

Jako jedyni dostarczamy komorę zastępczą na czas dłuższych napraw

Nasz prężny serwis to 3 ekipy, które dojeżdżają do każdego miejsca w Polsce i krajach ościennych.

Zespół serwisowy

Poznajmy się

Wszechstronne wsparcie

Usługi serwisowe OMNIOXY

Omnioxy-0226@

Instalacja i relokacja łagodnej komory hiperbarycznej

Mamy doświadczenie ponad 480 instalacji! Każda łagodna komora hiperbaryczna OMNIOXY jest instalowana przez wyspecjalizowaną ekipę monterską oraz indywidualne testowana pod kątem optymalizacji parametrów. Na miejscu przeprowadzamy szkolenie z obsługi urządzenia.
Pomożemy Ci też w bezpieczny sposób przewieźć i zainstalować komorę w nowej lokalizacji.

Naprawa z użyciem oryginalnych części zamiennych

Serwis OMNIOXY składa się z 3 ekip gotowych w każdym momencie zareagować na usterkę. Dobrze wyposażony magazyn części zamiennych pozwala nam na natychmiastową i niezawodną obsługę serwisową. Wstępna diagnostyka przeprowadzana jest zdalnie, by przygotować się technicznie do wyjazdu. Jako jedyni na polskim rynku oferujemy komorę zastępczą w przypadku konieczności serwisowania komory prywatnej.
naprawa komór hiperbarycznych
OMNIOXY Serwis

Przeglądy serwisowe komór hiperbarycznych

Podczas serwisu sprawdzamy kilkadziesiąt punktów i parametrów serwisowych działania komory hiperbarycznej, koncentratora tlenu oraz osprzętu. Do oceny służą nam profesjonalne przyrządy pomiarowe, wyposażone w specjalistyczne czujniki, dlatego nie pominiemy żadnych odchyleń od normy. Regularne przeglądy serwisowe to gwarancja długiej, bezproblemowej eksploatacji łagodnej komory hiperbarycznej i pewność świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Opinia eksperta

Jak regularny serwis wpływa na jakość świadczonych przez Ciebie usług?

Komfort przebywania w kapsule to przede wszystkim jakość wdychanego powietrza, które jest kluczowym elementem usługi.
Odtwórz wideo

Jesteśmy w kontakcie

Możesz na nas liczyć

W OMNIOXY doskonale rozumiemy jak ważne jest zaufanie i partnerstwo w biznesie. Dlatego dostosowujemy zakres działalności do potrzeb naszych klientów.

Dostępność

Stały kontakt merytoryczny daje pewność właściwej eksploatacji łagodnej komory hiperbarycznej. Doradzamy telefonicznie i tłumaczymy wszelkie wątpliwości podczas spotkań w Twoim punkcie.

Profesjonalizm

Serwisanci OMNIOXY to zespół doświadczonych specjalistów, który dzięki szerokiej wiedzy technicznej oraz znajomości technologii hiperbarycznej znajduje właściwe rozwiązania.

Elastyczność

Od początku stawiamy na dopasowanie do potrzeb klientów. Bez problemu tworzymy grafik ekip serwisowych zgodny z ramami czasowymi określonymi przez klienta.

Kontakt

Zamów konsultację techniczną lub przegląd w specjalnej cenie!