Postaw na relaks w nowym wydaniu!

Łagodna komora hiperbaryczna w salonie SPA i WELLNESS

Dodaj do swojej oferty łagodną komorę hiperbaryczną i odpowiadaj na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów

Korzyści

Łagodna sesja hiperbaryczna to bezdotykowa usługa dająca komfort osobom zazwyczaj nie korzystającym ze SPA, a więc masz szansę dotrzeć do innej grupy odbiorców.
Dzięki pracy jednego urządzenia możesz zyskać nawet do 15 000 zł przychodu miesięcznego, przy znikomych kosztach eksploatacyjnych.
Wprowadzenie łagodnej komory hiperbarycznej do swoich usług, pozwoli Ci się wyróżnić na tle konkurencji, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii działającej na poziomie komórek.

Zwiększ przychody swojej strefy SPA, dzięki innowacyjnemu urządzeniu, które nie wymaga Twojego udziału podczas zabiegu.

Nowoczesne centrum relaksu

Łagodna komora hiperbaryczna OMNIOXY to innowacyjna metoda regeneracji doceniana przez wielu celebrytów, takich jak np. Paris Hilton, Simon Cowell, Eva LaRue, Ian Somerhalder, Taryn Manning, Justin Bieber czy Cristiano Ronaldo.

Jeszcze do niedawna technika ta była dostępna tylko dla nielicznych. Dzięki OMNIOXY zaoferujesz ją w swojej strefie SPA i przyciągniesz klientów, którzy kładą nacisk na zdrowie, urodę i równowagę wewnętrzną.

Odpowiadaj na potrzeby każdego klienta

Obecnie coraz więcej osób poszukuje innowacyjnych metod regeneracji i relaksu, ale niekoniecznie czuje się komfortowo, by korzystać z tradycyjnych zabiegów SPA.

Łagodna sesja hiperbaryczna (mHBOT) to procedura, podczas której przebywa się w środowisku podwyższonego ciśnienia i oddycha zwiększoną ilością tlenu. Te wyjątkowe warunki pozwalają zwiększać możliwości odnowy biologicznej całego organizmu, a także zdystansować się od świata zewnętrznego.

Komora hiperbaryczna jest dla Ciebie, jeżeli

poszukujesz nowych grup odbiorców, zainteresowanych innowacyjnymi metodami regeneracji

szukasz sposobu na urozmaicenie oferty salonu i wyróżnienie się na tle konkurencji

chcesz, by Twoja strefa SPA była w trendach i stała się popularnym miejscem relaksu

chcesz obsługiwać więcej klientów, w tym samym czasie

chcesz zwiększyć przychody strefy SPA, bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu

chcesz stać się pionierem nowoczesnej technologii w branży w Twojej okolicy

chcesz by Twoja strefa SPA, była spostrzegana jako miejsce nowoczesne i odpowiadające na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?

Pomysł na rozszerzenie biznesu

Współpracę z liderem na rynku

Pomoc w uzyskaniu leasingu

Pełną gwarancję i szybki serwis

Szkolenia z obsługi dla całego zespołu

Poznaj naszą ofertę

Aktualnie dysponujemy czterema modelami łagodnych komór hiperbarycznych, dostępnymi od ręki. Sprawdź ich atuty i z naszą pomocą zadecyduj, który sprawdzi się właśnie w Twoim gabinecie.

Chcesz poznać szczegóły?

Skontaktuj się z nami

Rozbuduj ofertę o jedną z innowacyjnych metod głębokiego relaksu. Prostota przebiegu łagodnej sesji hiperbarycznej pozwala na zaoferowanie klientom nowej jakości usług, bez dodatkowego obciążania personelu i zatrudniania dodatkowych osób.

Dziękujemy za wysłanie formularza!

Kontakt