Dzielenie się wiedzą to podstawa relacji

Szkolenia OMNIOXY

Wprowadzenie na rynek nowej usługi to zawsze wyzwanie. Dlatego w OMNIOXY opracowaliśmy program wsparcia szkoleniowego, a każdemu partnerowi zapewniamy zestaw materiałów edukacyjnych z zakresu marketingu.

Wiedza

Do tej pory przeprowadziliśmy 192 h szkoleń o łagodnych komorach hiperbarycznych

Akademia Omnioxy liczy ponad 30 poradników, a ich liczba regularnie rośnie

Serwis posiada doświadczenie z ponad 400 instalacji i jest w stałym kontakcie z klientami

Przepływ wiedzy

Twój biznes działa na solidnych podstawach

OMNIOXY marketing

Szkolenie z obsługi łagodnej komory hiperbarycznej

To podstawowe szkolenie, które uzupełnia wiedzę na temat łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej i umożliwia uruchomienie oraz korzystanie z łagodnej komory hiperbarycznej OMNIOXY. Codzienna poprawna eksploatacja komory wpływa na jej żywotność i gwarantuje wysokiej jakości obsługę klienta. W ciągu dwóch lat od zakupu doszkalamy nowych pracowników Twojej firmy.

Szkolenie marketingowe BASIC

Skoordynowane działania marketingowe są bardzo ważne na każdym etapie działalności firmy. Dlatego postanowiliśmy poszerzać horyzonty marketingowe naszych partnerów. Podstawowe szkolenie marketingowe pozwala zrozumieć znaczenie wielu narzędzi marketingowych i umożliwia ich orkiestrację. To dawka cennych informacji, które sprawiają, że działania stają się skuteczniejsze.
OMNIOXY marketing
OMNIOXY marketing

Akademia OMNIOXY

Jak budować lojalność klientów? Jak mówić, by być słuchanym? Jak zapewnić swojej firmie pozytywny wizerunek i stały wzrost rozpoznawalności? Nie ma jednej odpowiedzi na te pytania, ale wszystkie znajdziesz w Akademii OMNIOXY – portalu, do którego dostęp mają wyłącznie partnerzy OMNIOXY. Wiedzę tę uzupełniamy każdego tygodnia!

Poznaj ofertę

Skorzystaj z kompleksowej oferty OMNIOXY

Oferta Omnioxy to coś więcej niż produkt. Wspieramy rozwój Twojego biznesu, dbamy o płynność jego działania, a także pozostajemy w kontakcie, odpowiadając na każde pytanie.

Kontakt