logo białe omnioxy

innowacyjna metoda regeneracji na wyciągnięcie ręki

Odbierz darmową wejściówkę

i odwiedź stanowisko omnioxy na największych targach branży fitness FIWE Fitness Trade Show

Wypełnij formularz, aby otrzymać wejściówkę

Dodaj sukces do swojej codzienności

Rozwiń swój sportowy potencjał z komorą hiperbaryczną OMNIOXY! Wybierz jedno z czterech bezpiecznych i nieinwazyjnych urządzeń i skorzystaj z oferowanej przez nas nieodpłatnej sesji testowej na targach FIWE Fitness Trade Show.

Brzmi zachęcająco?

Wypełnij formularz i odbierz darmową wejściówkę. Wystarczy, że podasz nam swoje imię, nazwisko i adres e-mail, a w odpowiedzi otrzymasz link do generatora zaproszeń. Sprawdź swoją skrzynkę pocztową, postępuj zgodnie ze wskazówkami, wygeneruj nieodpłatny bilet Platinum i ciesz się udziałem w evencie!

Gdzie nas znaleźć?

Targi FIWE Fitness Trade Show

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
Nadarzyn (k. Warszawy)
Stanowisko OMNIOXY, nr C1.34a

Kiedy możemy się spotkać?

Sobota
10.09.2022 10:00-20:00
Niedziela
11.09.2022. 10:00-20:00

Stwórz wymarzoną strefę regeneracji z urządzeniami OMNIOXY

Na miejscu przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę promocyjną na komory hiperbaryczne, dedykowaną wyłącznie uczestnikom FIWE Fitness Trade Show.

AGNIESZKA ZEMBROŃ-CHUDZICKA

„Przekonaj się, że aktywna regeneracja w łagodnej komorze hiperbarycznej OMNIOXY pomoże osiągnąć Ci prawdziwe mistrzostwo.”

– Mistrzyni Polski w kategorii Fitness Atletyczny Kobiet oraz Trener Personalny, Trener Kulturystyki i Trener Medyczny. Szkoleniowiec i międzynarodowy prezenter fitness, Sędzia Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego.

Jest właścicielką klubu fitness i pole dance Body Beauty Fitness oraz gabinetu tlenoterapii hiperbarycznej TlenoActive.

Agnieszka Zembron

Na czym polegają sesje w łagodnych komorach hiperbarycznych?

Łagodne sesje hiperbaryczne to nowoczesna metoda wspomagająca regenerację i naturalne procesy odnowy organizmu, w czasie których osoba przebywa w środowisku podwyższonego ciśnienia i oddycha tlenem o większym stężeniu.

zwiększona wydolność organizmu

lepsza praca układu immunologicznego

skrócony czas regeneracji powysiłkowej

wzmocniony metabolizm

odbudowa sprawności fizycznej i poznawczej

szybsza odnowa biologiczna

Topowi sportowcy już znają dobroczynne działanie łagodnych komór hiperbarycznych, czas by dowiedział się o nim każdy pasjonat sportu. Do zobaczenia!

OMNIOXY Spółka Akcyjna, Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, NIP: 5862347313, REGON: 383955080 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000800573, o kapitale zakładowym 115 000.00 PLN, opłaconym w całości.
Łagodne komory hiperbarycze OMNIOXY ONE, OMNIOXY ONE PLUS, OMNIOXY RELAX, OMNIOXY DUO, OMNIOXY STEEL nie są wyrobem medycznym w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG, w szczególności nie służą do: diagnozowania, profilaktyki, monitorowania, przewidywania, prognozowania, leczenia lub łagodzenia, choroby, urazu lub niepełnosprawności, w tym kompensowania urazu lub niepełnosprawności.