Uroczysta gala podsumowująca 69. Plebiscyt Sportowy Dziennika Bałtyckiego

W poniedziałek 28.02.2022 roku odbyło się uroczyste podsumowanie 69. Plebiscytu Sportowego Dziennika Bałtyckiego, na którym firma OMNIOXY pojawiła się w roli dumnych Partnerów Gali.

W poniedziałek, 28 lutego 2022 roku, w luksusowym Hotelu Sopot, odbyło się uroczyste podsumowanie 69. Plebiscytu Sportowego Dziennika Bałtyckiego, na którym pojawiliśmy się w roli dumnych Partnerów Gali. Była to znakomita okazja do integracji środowiska sportowego i wymiany doświadczeń.

Ceremonię wręczenia nagród poprzedziła debata, na której głos zabrali m.in. Milena Lachowicz, psycholożka sportu, Agnieszka Matuszewska, wiceprezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej oraz Artur Siódmiak, były medalista Mistrzostw Świata w piłce ręcznej, sportowy aktywista wśród dzieci i młodzieży. Poruszony został temat sportowych realiów dotkniętych pandemią koronawirusa, a także form aktywności młodzieży obecnych w naszym regionie.  

Na samą galę zaproszeni zostali laureaci głosowania czytelników i internautów Dziennika Bałtyckiego w kategoriach: Najpopularniejszy Sportowiec – Kobieta i Mężczyzna, Trener, Najpopularniejsza Drużyna i Sportowy Talent. 

Plebiscytowa kapituła wyróżniła także Najlepszych Sportowców 2021 roku i Sportową Przyszłość. Zdobywczynią pierwszego tytułu okazała się Anna Kiełbasińska (SKLA Sopot), srebrna medalistka biegu sztafetowego 4×400 metrów Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Nagroda dla najlepiej zapowiadającego się młodego sportowca trafiła do rąk Krzysztofa Różnickiego (Cartusia Cartuzy), Mistrza Europy juniorów w biegu na 800 metrów. Redakcja Dziennika Bałtyckiego uhonorowała również Filipa Dylewicza (Asseco Arka Gdynia), tytułem Sportowej Osobowości.Niezmiernie cieszy nas fakt, że firma OMNIOXY może wspierać tak słuszne inicjatywy. Wszystkim laureatom składamy serdecznie gratulacje. Z radością spoglądamy na wyróżnionych sportowców, którzy pomimo pandemicznej rzeczywistości są w stanie dawać z siebie jeszcze więcej, osiągając sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. 

To już wszystko