W Kazimierzy Wielkiej można skorzystać z łagodnej komory hiperbarycznej OMNIOXY

Kazimierza Wielka to wbrew pozorom niewielka miejscowość w województwie świętokrzyskim. Niewielka, ale z niesamowitą historią i otwartymi mieszkańcami. Zazdrościmy naszej ekipie instalacyjnej takich podróży i poznawania niesamowitych ludzi w trakcie instalacji komór hiperbarycznych.
W Kazimierzy Wielkiej można skorzystać z komory hiperbarycznej OMNIOXY

Kazimierza Wielka to wbrew pozorom niewielka miejscowość w województwie świętokrzyskim. Niewielka, ale z niesamowitą historią i otwartymi mieszkańcami. Zazdrościmy naszej ekipie instalacyjnej takich podróży i poznawania niesamowitych ludzi w trakcie instalacji łagodnych komór hiperbarycznych.

Właśnie tam powstał ostatnio bardzo ważny punkt, jakim jest gabinet łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej: Projekt Życie. Pani Agnieszka –  zafascynowana zabiegami wspierającymi regenerację – trafiła na materiały związane z łagodnymi komorami hiperbarycznymi i postanowiła założyć własny biznes.

W Polsce stosuje się je od lat 70’ ale prawdziwy renesans przechodzą dopiero teraz. Kazimierza Wielka położona jest w południowo-wschodniej części Niecki Nidziańskiej, jeżeli jedziecie tam, zapraszamy serdecznie do gabinetu Projekt Życie, który mieści się na ul. M. Reja 15.]

To już wszystko