W OMNIOXY nie lubimy się nudzić

Dwie łagodne komory hiperbaryczne OMNIOXY DUO w Katowicach!

Choć wakacje kojarzą się ze swoistym rozprężeniem, urlopami i zmniejszeniem ilości zamówień, to w OMNIOXY nie zwolniliśmy tempa. Przez ostatnie kilka miesięcy wiele się działo. Choć każdy z nas miał czas na urlop, to jednak firma jako całość działała na pełnych obrotach.

Gorący okres zaczął się jeszcze wiosną. Duża ilość zamówień i pewnego rodzaju przebudzenie po odmrożeniu gospodarki spowodowały, że wszystkie działy pracowały na pełnych obrotach. W czerwcu firma zmieniła lokalizację – z Gdyni przenieśliśmy się do obszernej hali, na gdańskiej Osowie (w końcu nie brakuje nam miejsca), w lipcu przygotowywaliśmy umowę z dystrybutorami, która ostatecznie została podpisana 21 sierpnia. W sierpniu zorganizowaliśmy też sesję zdjęciową naszych komór z modelami i modelkami, z których najmłodsza ma zaledwie 5 lat! W ostatnim czasie skład naszej firmy powiększył się o kilka nowych osób. Oprócz realizacji działań marketingowych dla naszych klientów i mimo tak intensywnej pracy przy realizacji zamówień, mieliśmy też trochę przestrzeni, aby więcej uwagi poświęcić naszym działaniom marketingowym i PR-owym. Skutkiem tego mogliśmy dobrze przygotować się do udziału w Targach Reha Trade Show na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Przed nami kolejne targi, kolejne wyzwania i działania. Więcej szczegółów o tym, co działo się u nas, opiszemy w następnych postach. Zachęcamy, aby śledzić naszego bloga.

To już wszystko