Wigilia w ekipie OMNIOXY

Wigilia w ekipie OMNIOXY

W ten świąteczny czas ze względu na pracę zdalną postanowiliśmy spotkać się z zespołem OMNIOXY online. Parę osób zawitało do biura stacjonarnie, jednak większość przywitała się ze swoich stanowisk zdalnych.

Tegoroczna wigilia była nietypowa, wszyscy chyba to odczuliśmy. Również wigilie firmowe trzeba było zorganizować zupełnie inaczej, bo przecież nikt nie chciał rezygnować z tak wyjątkowego spotkania.

Niektórzy wyjechali do rodzinnych miejscowości, a inni pozostali w Trójmieście. Daleko nam było do oficjalnej atmosfery, a odpoczynek od obowiązków stał się nieodzowny, ponieważ ich ilość przez ostatnie dwa miesiące była znaczna. Wciąż odczuwaliśmy pozytywną energię poemisyjną, a świadomość, że osiągnęliśmy sukces emisyjny i rekord sprzedaży jeszcze podwajał naszą radość. 

Rozmawialiśmy na tematy przyziemne. Każdy z członków rodziny OMNIOXY podzielił się ciekawostkami na temat Świąt Bożego Narodzenia ze swoich rodzinnych stron. Nie zabrakło żartów i szczerej radości z widoku zaprzyjaźnionych twarzy, nawet jeśli pokazały się tylko na ekranach. Lockdown zmienił wiele w naszej firmie, jednak nie naruszył przyjaznych relacji między nami

Wspominaliśmy wigilię z poprzedniego roku, która odbyła się oficjalnie w wyśmienitej greckiej restauracji w Gdyni. Rozdawaliśmy sobie symboliczne prezenty i chętnie dyskutowaliśmy na różne tematy, przede wszystkim poznawaliśmy się, ponieważ wielu członków OMNIOXY dopiero poznawało firmę. Nasz Prezes Adam wspominał wtedy, że OMNIOXY nigdy nie było tak silne w zasoby ludzkie. Z perspektywy roku wydaje się, że wzięliśmy na siebie więcej, niż mógł wykonać każdy z członków zespołu, ale daliśmy radę, zapewne dzięki synergii wynikającej z dobrej współpracy wszystkich razem. 

Teraz czeka nas intensywny początek roku, ponieważ trzeba zainstalować komory hiperbaryczne, czekające na przyszłych właścicieli. 

Wesołych Świąt, kochani!

To już wszystko