Zainstalowaliśmy łagodną komorę hiperbaryczną OMNIOXY w naszej ojczystej Gdyni

Nareszcie! Za nami pierwsza instalacja w Gdyni, czyli rodzinnym mieście OMNIOXY. Komora hiperbaryczna OMNIOXY DUO stanęła w Centrum Terapii Kręgosłupa na ulicy Sojowej 35, na gdyńskiej Dąbrowie.
Zainstalowaliśmy komorę OMNIOXY w naszej ojczystej Gdyni

Nareszcie!
Za nami pierwsza instalacja w Gdyni, czyli rodzinnym mieście OMNIOXY. Łagodna komora hiperbaryczna OMNIOXY DUO stanęła w Centrum Terapii Kręgosłupa na ulicy Sojowej 35, na gdyńskiej Dąbrowie.

Centrum to prowadzi Oskar Olszewski, świetny fizjoterapeuta, który swoją pracą wspiera wiele osób. Mamy nadzieję. że dzięki zabiegom w łagodnej komorze hiperbarycznej jego pacjenci będą jeszcze szybciej i skuteczniej wracać do zdrowia.

Ta gdyńska instalacja to chyba jeden z najbardziej ekscytujących momentów do tej pory. Co prawda nie była to długa podróż ekipy instalacyjnej na drugi koniec świata, ale świadomość, że jedna z naszych komór będzie działa tak “po sąsiedzku” sprawia nam wiele satysfakcji. Mamy nadzieję, że wkrótce w Trójmieście będzie ich jeszcze więcej. Na pewno będziemy Was informować na bieżąco.

https://fizjoterapiagdynia.pl/

To już wszystko