Łagodne komory hiperbaryczne OMNIOXY odwiedzają Żelisławice i Konin

Gabinet hiperbaryczny w Żelisławicach jest gotowy na przyjęcie klientów z Żelisławic i okolic! Zapraszamy także do Konina, gdzie trafiła nasza komora hiperbaryczna STEEL.
Komory hiperbaryczne OMNIOXY odwiedzają Żelisławice i Konin

W poniedziałek dojechaliśmy do Konina, gdzie nasza łagodna komora hiperbaryczna STEEL trafiła do prywatnej przychodni lekarskiej ARSMEDICA na ul. Stanisława Staszica 1.

Pracują tam wspaniali specjaliści w zakresie fizjoterapii, chirurgii, medycyny sportowej, ginekolodzy, urolodzy, logopedzi, ortopedzi i wielu innych niezwykłych profesjonalistów. Teraz także ich pacjenci będą mogli skorzystać z łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej w naszej łagodnej komorze hiperbarycznej OMNIOXY STEEL, co bardzo nas raduje! Zapraszamy serdecznie do prywatnej przychodni lekarskiej ARSMEDICA, gdzie można skorzystać z kompleksowych usług zdrowotnych.

W środę natomiast dojechaliśmy do Żelisławic, a w nich spotkaliśmy przemiłą Panią Ewę, która już wspiera kondycję swoich gości z pomocą medycyny naturalnej, psychobiologii zdrowia, medycyny energetycznej i wielu innych zabiegów relaksacyjnych. Jeżeli pragniecie oczyścić swój organizm ze stresu i złej energii, to Pani Ewa z pewnością w tym pomoże. Łagodna komora hiperbaryczna na pewno dopełni skoncentrowanym tlenem każdą wizytę u Pani Ewy. Zapraszamy serdecznie do gabinetu Projekt Twoje Zdrowie, dla którego wykonaliśmy m.in. logotyp, stronę internetową, broszury oraz wizytówki. Gabinet znajduje się na ul. Rolnicza 15 A, punkt obowiązkowy w Żelisławicach!

To już wszystko