logo białe omnioxy

INNOWACYJNOŚĆ I KOMFORT W JEDNYM

Łagodna komora hiperbaryczna Optimo - codzienna dawka regeneracji w zaciszu domowym

Przenieś relaks z salonu SPA & Wellness do swojego domu. Dzięki komorze OMNIOXY Optimo, otrzymujesz dostęp do najnowszych technologii w łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej w zasięgu ręki.
OMNIOXY Optimo
kabina hiperbaryczna omnioxy optimo

Dlaczego warto wybrać OMNIOXY Optimo?

Samodzielność w użyciu: Wbudowany panel
nawigacyjny umożliwia Ci kontrolę nad całą sesją bez
potrzeby wsparcia z zewnątrz.

Twoja strefa komfortu: Wybierz temperaturę, która
Ci odpowiada dzięki ekologicznemu systemowi
chłodzenia.

Lepsze samopoczucie: Uruchom tryb odtykania uszu
i reguluj temperaturę wewnątrz komory w czasie
rzeczywistym.

Bezpieczeństwo przede wszystkim: Łagodne ciśnienie 1.5 ATA gwarantuje optymalne warunki dla tlenoterapii hiperbarycznej oraz pewność bezpiecznego użytkowania.

Trwałość i elegancja: Wykonana z lekkiego aluminium, komora zapewnia długotrwałe działanie i atrakcyjny wygląd, dopasowany do każdego wnętrza.

Przyjemność z każdej sesji: Duże przesuwne okno zapewnia naturalne oświetlenie i dodatkowy komfort podczas sesji.

Elastyczność: W komorze mogą przebywać dwie osoby, dlatego OMNIOXY Optimo świetnie sprawdzi się dla rodziny, pozwalając towarzyszyć np. dziecku czy osobie starszej.

kabina hiperbaryczna omnioxy optimo

Doświadczenie OMNIOXY Optimo to więcej niż tylko tlenoterapia

Czystość powietrza: Zapewniamy optymalny przepływ powietrza w komorze, co przekłada się na komfort użytkowania i wysoką jakość sesji.

Rozrywka na najwyższym poziomie: Korzystaj z zestawu multimedialnego OMNIOXY, oglądaj ulubione filmy, słuchaj muzyki czy graj w gry. Twoja sesja nigdy nie będzie nudna!

Twój wellness w domu i biznesie

Niezależnie od tego, czy chcesz korzystać z komory w domu, czy stworzyć nową usługę w swoim gabinecie SPA & Wellness, OMNIOXY Optimo jest idealnym rozwiązaniem. Proste szkolenie i wsparcie w instalacji gwarantują, że każdy może cieszyć się korzyściami płynącymi z łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej.

Nie czekaj — doświadcz dziś wyjątkowej regeneracji z OMNIOXY Optimo. Inwestuj w swoje samopoczucie, komfort i jakość życia. OMNIOXY Optimo to gwarancja satysfakcji i skutecznej tlenoterapii, dostępnej kiedy tylko zechcesz.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!

Chcesz dowiedzieć się więcej o OMNIOXY Optimo? Jesteśmy tu, by odpowiedzieć na Twoje
pytania i przedstawić najlepszą ofertę. Skontaktuj się z nami i odkryj świat łagodnej
tlenoterapii hiperbarycznej w zasięgu Twojego ręki!

OMNIOXY Optimo – Twój klucz do codziennej regeneracji i relaksu.

OMNIOXY Spółka Akcyjna, Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, NIP: 5862347313, REGON: 383955080 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000800573, o kapitale zakładowym 115 000.00 PLN, opłaconym w całości.
Łagodne komory hiperbarycze OMNIOXY ONE, OMNIOXY ONE PLUS, OMNIOXY RELAX, OMNIOXY DUO, OMNIOXY STEEL nie są wyrobem medycznym w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG, w szczególności nie służą do: diagnozowania, profilaktyki, monitorowania, przewidywania, prognozowania, leczenia lub łagodzenia, choroby, urazu lub niepełnosprawności, w tym kompensowania urazu lub niepełnosprawności.