logo białe omnioxy

Wiosenny powiew młodości z OMNIOXY

Odkryj nowe modele komór OMNIOXY, które wyznaczają nowe standardy w regeneracji. Poczuj unikalność, której nie znajdziesz nigdzie indziej.

Dlaczego warto wybrać modele OMNIOXY?

Innowacyjność i ekskluzywność

Z OMNIOXY odkryjesz luksusową regenerację dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wyjątkowemu designowi.

Nowe standardy w regeneracji

OMNIOXY z zaawansowaną technologią i optymalizacją wchłaniania tlenu oferuje przyspieszoną odnowę i głęboki relaks, wykraczając poza tradycyjne metody.

Unikalność, której nie znajdziesz nigdzie indziej

Odkryj wyjątkowe połączenie innowacji i komfortu, które przeniesie Cię w świat luksusowej regeneracji.

Zaufaj specjalistom!

Poznaj nasze nowe modele

Odkryj regenerację na poziomie, którego nie znajdziesz w żadnej innej ofercie.

INNOWACJA W KAŻDYM DETALU

Generator Duo Pro

Odkryj elegancję i wydajność w jednym – generator Duo Pro jest esencją naszego dążenia do perfekcji i stanowi element zestawu z komorą. Pełniąc trzy kluczowe funkcje – koncentratora, jonizatora, oraz dwustopniowego systemu chłodzenia – to wielofunkcyjne urządzenie jest symbolem innowacji i unikalności, dostarczając wyrafinowane rozwiązania niespotykane nigdzie indziej na rynku.

DOŁĄCZ DO GRONA ELIT

Współpracujemy z najlepszymi!

OMNIOXY jest wyborem gwiazd i mistrzów. Nasze komory hiperbaryczne OMNIOXY cieszą się uznaniem takich osobistości jak Małgorzata Rozenek-Majdan, nieustraszony podróżnik Marek Kamiński, rajdowy mistrz Polski Arkadiusz Linder, a także drużyny sportowe, w tym koszykarki VBW Arka Gdynia.

Pozwól sobie na luksus regeneracji w OMNIOXY.

Poznaj nasze zalety

Naszą misją jest wspieranie naszych klientów i ich biznesów. Poznaj nasze warości.

Oferujemy najlepszą gwarancję

Nasze urządzenia mogą być objęte rozszerzoną dwuletnią gwarancją, w trakcie której wykonujemy bezpłatny przegląd roczny. Zapewnia to najwyższy poziom bezpieczeństwa i gwarancję poprawności działania sprzętu. Naszym głównym celem jest długoterminowa relacja oparta na zaufaniu.

Pełne wsparcie po zakupie

W OMNIOXY nasze wsparcie trwa długo po zakupie urządzenia. Dajemy Ci nie tylko produkt, ale także spokój ducha, oferując stały kontakt z naszym dedykowanym Zespołem, który jest zawsze gotowy służyć pomocą i doradztwem. Dostęp do Akademii OMNIOXY otwiera przed Tobą drzwi do ekskluzywnej bazy wiedzy, szkoleń oraz materiałów marketingowych, zaprojektowanych, by wspierać rozwój Twojego biznesu na każdym kroku. Wybierając nas, wybierasz partnera, który dba o Twój
sukces tak, jak o własny.

Bezproblemowy serwis z OMNIOXY

Nasze zobowiązanie wobec klientów nie kończy się na sprzedaży. Serwis OMNIOXY to synonim niezawodności i szybkości działania, zapewniający, że Twoje urządzenie będzie zawsze w pełni sprawne. Dzięki dobrze zaopatrzonemu magazynowi części zamiennych, gwarantujemy błyskawiczną reakcję na wszelkie potrzeby serwisowe, minimalizując czas przestoju i zwiększając efektywność Twojej pracy. Wybierając OMNIOXY, wybierasz pewność i spokój ducha, dzięki wsparciu, na które możesz liczyć w każdej sytuacji.

Najchętniej wybierana firma

Nasze urządzenia cieszą się zaufaniem ponad 650 partnerów w Polsce i Europie, którzy dzięki nim rozwijają swoje biznesy i tworzą silne, lokalne marki. To właśnie dzięki naszym partnerom OMNIOXY stało się liderem rynku, synonimem wysokich standardów obsługi i efektywnej współpracy, co bezpośrednio przekłada się na ich sukces i zyski.

Poznaj naszą ofertę dla kobiet

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami spotkać w wybranym przez siebie terminie? Umów się na konsultacje online z ekspertami OMNIOXY i poznaj naszą ofertę.

Umów się już dziś!

OMNIOXY Spółka Akcyjna, Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, NIP: 5862347313, REGON: 383955080 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000800573, o kapitale zakładowym 115 000.00 PLN, opłaconym w całości.
Łagodne komory hiperbarycze OMNIOXY ONE, OMNIOXY ONE PLUS, OMNIOXY RELAX, OMNIOXY DUO, OMNIOXY STEEL nie są wyrobem medycznym w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG, w szczególności nie służą do: diagnozowania, profilaktyki, monitorowania, przewidywania, prognozowania, leczenia lub łagodzenia, choroby, urazu lub niepełnosprawności, w tym kompensowania urazu lub niepełnosprawności.