SKONCENTROWANY TLEN NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Koncentratory
tlenu

Koncentratory tlenu to niezawodne, wydajne i wygodne urządzenia, w których za pomocą specjalnej membrany usuwany jest z powietrza azot.

Dzięki jego separacji na wyjściu z urządzenia stężenie tlenu osiąga poziom powyżej 90%. Taki skoncentrowany tlen podawany jest najczęściej osobom, które z różnych powodów zmagają się z niedotlenieniem organizmu. Urządzenie może działać nawet 24 godziny na dobę, wspomagając oddychanie. Najważniejszym czynnikiem decydującym o ich popularności jest fakt, że są uznawane za bezpieczniejszą alternatywę dla butli tlenowych, co sprawia, że coraz częściej kupowane są także na użytek prywatny.

Koncentrator AirSep

Najwyższej jakości, amerykański koncentrator tlenu przeznaczony do zastosowań zarówno w warunkach domowych, jak i szpitalnych. Łatwy, wręcz intuicyjny
w użytkowaniu. Koncentrator wytwarza tlen w sposób ciągły, oddzielając tlen zawarty w powietrzu atmosferycznym od azotu. Posiada alarm zaniku zasilania i alarm niskiego stężenia O2.

Producent

AirSep

Certyfikat medyczny

tak

Waga

26,3 kg

Maks. wartość przepływu

10 l/min

Poziom hałasu

<58 dB

Koncentrator DeVilbiss

Większy komfort Najwyższej jakości, amerykański koncentrator tlenu przeznaczony do zastosowań zarówno w warunkach domowych, jak i szpitalnych. Łatwy, wręcz intuicyjny w użytkowaniu. Koncentrator wytwarza tlen w sposób ciągły, oddzielając tlen zawarty w powietrzu atmosferycznym od azotu. Posiada alarm zaniku zasilania i alarm niskiego stężenia O2.
Producent

DeVilbiss

Certyfikat medyczny

tak

Waga

19 kg

Maks. wartość przepływu

10 l/min

Poziom hałasu

<57 dB

Poznaj ofertę

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym specjalistą, który odpowie na Twoje pytania i doradzi najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Współpracuj z liderem branży hiperbarycznej.

Dziękujemy za wysłanie formularza!

Kontakt