TWOJE ŹRÓDŁO REGENERACJI
NA NOWYM POZIOMIE!

OMNIOXY Relax Pro

OMNIOXY Relax Pro

Relaks na miarę Twoich oczekiwań

Co sprawia, że nasz model Relax Pro jest tak wyjątkowy?
Komora hiperbaryczna OMNIOXY Relax Pro to odpowiedź na Twoje potrzeby. Niezwykle kompaktowa, oferuje niezrównany komfort i bezpieczeństwo podczas tlenoterapii hiperbarycznej o ciśnieniu 1.4 ATA. Dzięki wyjątkowemu kształtowi oraz innowacyjnym rozwiązaniom Relax Pro zapewnia unikalny sposób na regenerację ciała i umysłu.

KOMPAKTOWY RELAKS

Odkryj OMNIOXY Relax Pro

Najwyższa jakość

Nasza komora hiperbaryczna Relax Pro to synonim wygody i bezpieczeństwa. Długość 230 cm i szerokość 120 cm zapewniają wystarczająco dużo przestrzeni, abyś czuł się swobodnie i komfortowo podczas sesji.

Tlenoterapia na najwyższym poziomie

Relax Pro zapewnia łagodne ciśnienie na poziomie 1.4 ATA, co pozwala skrócić czas trwania sesji, przy jednoczesnym uzyskaniu podobnych efektów, w porównaniu do standardowej komory Relax.

Kompatybilność z różnymi generatorami

Zdecyduj, który generator OMNIOXY będzie dla Ciebie najlepszy

Przemyślany design

Duże okna w komorze Relax Pro doskonale doświetlają przestrzeń, eliminując uczucie klaustrofobii. Projekt komory został dopracowany w każdym szczególe, zapewniając nie tylko wygodę, ale także długą żywotność urządzenia.

Innowacyjne rozwiązania

W komorze OMNIOXY Relax Pro znajdziesz inteligentny fotel modułowy, który dostosowuje się do Twojego ciała, zapewniając doskonałe podparcie od stóp do głowy. Godzinna sesja staje się przyjemnością, a Twój kręgosłup i nogi docenią komfort.

POZNAJ WYJĄTKOWĄ JAKOŚĆ OMNIOXY RELAX PRO

Komfortowa regeneracja z OMNIOXY Relax Pro

Relax Pro

Ciśnienie do 1.4 ATA

W komorze Relax Pro, wyższe ciśnienie na poziomie 1.4 ATA sprzyja doskonałej dystrybucji tlenu w organizmie. Dzięki temu sesje stają się jeszcze bardziej skuteczne, przyczyniając się do doskonałej regeneracji, zwiększenia poziomu energii oraz osiągnięcia wyjątkowych rezultatów.

Nowoczesny design

Kiedy wkroczysz do wnętrza komory Relax PRO, od razu zauważysz jej unikalny kształt. Ten innowacyjny design pozwala użytkownikom na wygodne usadowienie się w pozycji półsiedzącej, co stanowi nieocenioną korzyść.
Relax Pro

Nowa odsłona funkcjonalnego fotela modułowego

Fotel w komorze Relax Pro to wszechstronne siedzisko, które można dostosować do każdej pozycji – od leżącej przez półsiedzącą do siedzącej. Dzięki miękkiemu wyściełaniu fotel ten zapewnia niezwykłą wygodę. To idealne rozwiązanie nie tylko do relaksu, ale także do dostosowania sesji do własnych preferencji. To nie tylko fotel, to miejsce, w którym Twoje potrzeby są priorytetem.

Zainwestuj w relaks i regenerację na nowym poziomie. Wybierz OMNIOXY Relax Pro i daj sobie to, na co zasługujesz!
Zapraszamy do kontaktu i poznania naszej oferty. Dla nas liczy się Twoje dobre samopoczucie i regeneracja.

WSPÓŁPRACUJEMY

Jesteśmy zaufanym partnerem w biznesie

Dostarczamy Ci wiedzę i wsparcie potrzebne do codziennego prowadzenia punktu regeneracji. Możesz liczyć na nasz zespół specjalistów z zakresu hiperbarii tlenowej.

Serwis

Jesteśmy dostępni, aby rozwiać Twoje wątpliwości, odpowiedzieć na usterkę i by regularnie serwisować Twoje urządzenie. Zapewniamy ciągłość i wysoką jakość świadczonych przez Ciebie usług.

Szkolenia

Szkolenia z łagodnej hiperbarii tlenowej prowadzimy regularnie! Zaplanuj szkolenie i doszkolenie siebie oraz pracowników. Tworzymy Akademię OMNIOXY z wiedzą o biznesie.

Finansowanie

Pomagamy w zdobyciu finansowania u naszych partnerów. Skontaktuj się z nami, znajdziemy wspólnie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

INNE ŁAGODNE KOMORY HIPERBARYCZNE

Sprawdź inne modele OMNIOXY

Poznaj ofertę

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym specjalistą, który odpowie na Twoje pytania i doradzi najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Współpracuj z liderem branży hiperbarycznej.

Dziękujemy za wysłanie formularza!

Kontakt