Tlenoterapia hiperbaryczna bez barier

OMNIOXY Reha

NOWOŚĆ NA RYNKU

Komora idealna dla osób z niepełnosprawnościami

OMNIOXY Reha to komora hiperbaryczna stworzona dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Stanowi długo oczekiwane uzupełnienie rynku łagodnych komór hiperbarycznych. 

Play Video about OMNIOXY Reha

Odkryj wygodę i komfort z OMNIOXY Reha

Metalowa, stabilna podłoga

Nie porusza się podczas kompresji i dekompresji. Posiada burty, żeby wózek nie zjechał z podestu, a także użebrowane aluminium co jest gwarantem stabilności i bezpieczeństwa.

4 bardzo duże okna

Duża powierzchnia okien, rozmieszczona ze wszystkich stron kapsuły. Takie rozwiązanie zmniejsza możliwość wywołania poczucia klaustrofobii. Zapewnia także lepszy kontakt obsługi z osobą wewnątrz.

Wygodny najazd

Wygodny najazd umożliwia stateczny i bezpieczny wjazd wózkom inwalidzkim, dzięki czemu z komory OMNIOXY Reha mogą korzystać osoby starsze i po urazach.

Możliwość korzystania przez lewo i prawo ręcznych

Lustrzane zawory (główny oraz zawory bezpieczeństwa) umieszczone po obu stronach komory to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób lewo, jak i praworęcznych, czy dla osób z niedowładem po jeden stronie ciała.

Dedykowany fotel dla każdego

Dostępny jest specjalny fotel jedno lub dwuosobowy z regulowanym oparciem i podnóżkiem, bocznymi kieszeniami i kółkami. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo, podnosząc jakość sesji w komorze hiperbarycznej.

Pewność i bezpieczeństwo

Co musisz wiedzieć o komorze OMNIOXY Reha?

Lustrzane zawory

Ułatwiają obsługę dla osób z niedowładem po jednej stronie ciała, dzięki umieszczeniu dwóch kompletów zaworów — po lewej i prawej stronie.

Łatwość w obsłudze

Wystarczy wyznaczone miejsce, dostęp do prądu i przejście naszego darmowego szkolenia, by móc korzystać z zalet tlenoterapii hiperbarycznej.

Wyższe o 33% ciśnienie

W komorze OMNIOXY Reha panuje wyższe o 33% ciśnienie (w porównaniu do komór 1.3 ATA) i wynosi 1.4 ATA co umożliwia skrócenie sesji przy osiągnięciu podobnych efektów.

Łatwa adaptacja do pomieszczenia

Duża ilość portów zaworowych umożliwia przyłączenie generatora po wybranej przez użytkownika stronie.

Kompatybilna z generatorem SMART, Basic i Multi.

Zdecyduj, który generator OMNIOXY będzie dla Ciebie najlepszy.

Rama wykonana z rur

Stabilność, bezpieczeństwo, niezawodność. Rama wewnętrzna wykonana jest z rur ze stali nierdzewnej. Jest stabilniejsza i bezpieczniejsza, od ram wykonanych z prętów połączonych złączkami. Dodatkowo można się o nią wesprzeć.

WSPÓŁPRACUJEMY

Jesteśmy zaufanym partnerem w biznesie

Dostarczamy Ci wiedzę i wsparcie potrzebne do codziennego prowadzenia punktu regeneracji. Możesz liczyć na nasz zespół specjalistów z zakresu hiperbarii tlenowej.

Serwis

Jesteśmy dostępni, aby rozwiać Twoje wątpliwości, odpowiedzieć na usterkę i by regularnie serwisować Twoje urządzenie. Zapewniamy ciągłość i wysoką jakość świadczonych przez Ciebie usług.

Szkolenia

Szkolenia z łagodnej hiperbarii tlenowej prowadzimy regularnie! Zaplanuj szkolenie i doszkolenie siebie oraz pracowników. Tworzymy Akademię OMNIOXY z wiedzą o biznesie.

Finansowanie

Pomagamy w zdobyciu finansowania u naszych partnerów. Skontaktuj się z nami, znajdziemy wspólnie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

INNE ŁAGODNE KOMORY HIPERBARYCZNE

Sprawdź inne modele OMNIOXY

Poznaj ofertę

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym specjalistą, który odpowie na Twoje pytania i doradzi najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Współpracuj z liderem branży hiperbarycznej.

Dziękujemy za wysłanie formularza!

Kontakt