EWOLUCJA kapsuły młodości
NOWA ODSŁONA NAJPOPULARNIEJSZEJ KOMORY

OMNIOXY DUO PRO

Nowa odsłona flagowego produktu OMNIOXY

Dlaczego warto wybrać ten model?

Kapsuła Młodości OMNIOXY Duo Pro to ulepszona wersja naszej cenionej komory OMNIOXY Duo.  Dzięki regulowanemu ciśnieniu, każdy użytkownik może dostosować warunki sesji do swoich potrzeb, co znacząco poprawia komfort i efektywność regeneracji. Lepsza cyrkulacja powietrza zapewnia głębsze natlenienie, a nowoczesne manometry i zamek w kształcie podkowy zwiększają bezpieczeństwo oraz łatwość użytkowania. Solidne połączenia stelaża gwarantują trwałość i niezawodność, czyniąc OMNIOXY Duo Pro idealnym wyborem dla tych, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań wspierających długotrwałe utrzymanie młodości oraz zapewniających głęboki relaks i odprężenie w komfortowym środowisku.

EFEKTYWNOŚĆ I UDOGODNIENIA

Co warto wiedzieć o kapsule OMNIOXY DUO PRO

Łatwość w obsłudze

Wystarczy wyznaczone miejsce, dostęp do prądu i przejście naszego darmowego szkolenia, by móc możliwości naszej kapsuły.

Łagodne ciśnienie do 1.4 ATA

Optymalne środowisko hiperbaryczne o wysokim stopniu bezpieczeństwa, które można regulować

7 otworów okiennych

Największa na rynku powierzchnia okien zmniejsza możliwość wywołania poczucia klaustrofobii.

Projekt dopracowany w detalach

Zamek w kształcie podkowy ułatwia wchodzenie wychodzenie z kapsuły.

Długość 235 cm i średnica 90 cm

Z sesji można skorzystać we dwójkę, także towarzyszyć dziecku lub osobie starszej.

Dedykowany generator z systemem jonizacji i chłodzenia

Obok już znanych Ci kompatybilnych generatorów, istnieje możliwość wyboru nowego, specjalnie dedykowanego generatora do kapsuły OMNIOXY Pro, wyposażonego w zaawansowany system jonizacji i chłodzenia.

Ułatwione wejście do komory

Zastosowany zamek w kształcie podkowy ułatwia wejście do kapsuły, zapewniając komfort i wygodę użytkowania.

Ciśnienie do 1.4 ATA

W kapsule DUO PRO istnieje możliwość regulacji ciśnienia do 1,4 ATA, co skutkuje lepszą cyrkulacją powietrza i efektywniejszym dotlenieniem. Dzięki temu sesje stają się bardziej skuteczne, zapewniając jeszcze lepsze rezultaty.

Funkcjonalna barierka z podestem

Kapsuła Młodości OMNIOXY Duo Pro może być wyposażona w funkcjonalną barierkę z podestem, co umożliwia korzystanie z sesji osobom starszym oraz osobom po urazach. Jest to kluczowy element, który zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

OMNIOXY Optimo

Zestaw profilowanych materacy Komfort+

Podczas 60-minutowej sesji wygodne ułożenie ciała jest podstawą. Zestaw materacy OMNIOXY umożliwia dowolne profilowanie pozycji – siedzącej lub leżącej i półleżącej – także, jeżeli z sesji korzystają dwie osoby. Wszystkie elementy pokryte są materiałem z certyfikatem medycznym, co pozwala na łatwe utrzymanie czystości w komorze.

WSPÓŁPRACUJEMY

Jesteśmy zaufanym partnerem w biznesie

Dostarczamy Ci wiedzę i wsparcie potrzebne do codziennego prowadzenia punktu regeneracji. Możesz liczyć na nasz zespół specjalistów z zakresu hiperbarii tlenowej.

Serwis

Jesteśmy dostępni, aby rozwiać Twoje wątpliwości, odpowiedzieć na usterkę i by regularnie serwisować Twoje urządzenie. Zapewniamy ciągłość i wysoką jakość świadczonych przez Ciebie usług.

Szkolenia

Szkolenia z łagodnej hiperbarii tlenowej prowadzimy regularnie! Zaplanuj szkolenie i doszkolenie siebie oraz pracowników. Tworzymy Akademię OMNIOXY z wiedzą o biznesie.

Finansowanie

Pomagamy w zdobyciu finansowania u naszych partnerów. Skontaktuj się z nami, znajdziemy wspólnie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

INNE ŁAGODNE KOMORY HIPERBARYCZNE

Sprawdź inne modele OMNIOXY

Poznaj ofertę

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym specjalistą, który odpowie na Twoje pytania i doradzi najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Współpracuj z liderem branży hiperbarycznej.

Dziękujemy za wysłanie formularza!

Kontakt