logo białe omnioxy

Chcesz rozwijać firmę po Twojej myśli?

Stawiaj na stabilnych partnerów

Do tej pory zainstalowaliśmy ponad 400 komór, co oznacza, że 1 komora OMNIOXY przypada na każde 717 km2 powierzchni Polski. Łączna długość zainstalowanych urządzeń to około 1 km – czyli niemal czterokrotna wysokość wieżowca Varso Tower. Od kilku lat z sukcesem budujemy pozycję lidera rynku łagodnej hiperbarii w Polsce. Jesteśmy spółką akcyjną i planujemy wejść na giełdę.

Poznaj szanse dla swojego biznesu

Uzupełnij formularz i porozmawiaj z naszym specjalistą

Dziękujemy za wysłanie formularza!

Płynność Twojej działalności

Jako jedyni w Polsce oferujemy komorę zastępczą na czas serwisu

Twoja sprawa jest priorytetem
Posiadamy flotę gotową obsłużyć 3 lokalizacje jednocześnie
Reagujemy natychmiastowo
Nasi specjaliści posiadają bogate zaplecze części zamiennych

Wyróżniamy Ciebie

Tworzymy wyjątkową ofertę dla wielu branż

Jesteśmy dostępni

Zacznij działać w ciągu tygodnia

Łagodne komory hiperbaryczne OMNIOXY są dostępne od ręki, a nasz 6-osobowy zespół Serwisu jest gotowy do wyjazdu. Instalację zaplanujemy zgodnie z Twoim kalendarzem, bo reagujemy elastycznie na potrzeby rozwijanych i tworzonych biznesów.

20220311_133237
20220314_153140(1)
Dzielimy się wiedzą

Szkolimy Ciebie i Twój personel

Prowadzimy darmowe szkolenia z zakresu łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej, które są dostępne dla Ciebie i Twoich pracowników. Także tych zatrudnionych w okresie gwarancji.

Wspieramy nowe biznesy

Tworzymy marki dla klientów

Potrafimy w krótkim czasie stworzyć pakiet niezbędnych do startu materiałów wizualnych. Zaprojektujemy nie tylko logo i ulotkę, ale stworzymy od podstaw Twoją stronę WWW lub FanPage na Facebooku. Posiadamy zespół doświadczonych w branży specjalistów ds. marketingu.

mockup www_1a

Mówią o nas media

Współpracujemy z najlepszymi!

Z naszych komór korzystają znani sportowcy, jak rajdowy Mistrz Polski Arkadiusz Lindner, kluby sportowe, jak koszykarki VBW Arka Gdynia, a także miejsca kultury, jak Teatr Muzyczny w Gdyni!

Wieści o komorach OMNIOXY pojawiają się w mediach – w telewizji śniadaniowej, a także audycjach radiowych. Aktorzy Teatru Muzycznego są zachwyceni działaniem komory hiperbarycznej OMNIOXY Duo, a relacje z sesji publikują na swoich instagramowych profilach.

Interesuje Cię nasza oferta?

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym specjalistą, który odpowie na Twoje pytania i doradzi najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Współpracuj z liderem branży hiperbarycznej.
OMNIOXY S.A. logo

OMNIOXY Spółka Akcyjna, Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, NIP: 5862347313, REGON: 383955080 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000800573, o kapitale zakładowym 115 000.00 PLN, opłaconym w całości.

Łagodne komory hiperbarycze OMNIOXY ONE, OMNIOXY ONE PLUS, OMNIOXY RELAX, OMNIOXY DUO, OMNIOXY STEEL nie są wyrobem medycznym w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG, w szczególności nie służą do: diagnozowania, profilaktyki, monitorowania, przewidywania, prognozowania, leczenia lub łagodzenia, choroby, urazu lub niepełnosprawności, w tym kompensowania urazu lub niepełnosprawności.