Instalacja w Fittest Family w Gorzowie Wielkopolskim

Nasza komora OMNIOXY ONE została zainstalowana w Gorzowie Wielkopolskim u fantastycznego fizjologa oraz sportowca Pana Mateusza Rynkiewicza, oraz jego żony Pani Agnieszki Rynkiewicz, mistrzyni Polski w Runmageddonie.
Instalacja w Fittest Family w Gorzowie Wielkopolskim

Nasza łagodna komora OMNIOXY ONE PLUS została zainstalowana w Gorzowie Wielkopolskim u fantastycznego fizjologa oraz sportowca Pana Mateusza Rynkiewicza, oraz jego żony Pani Agnieszki Rynkiewicz, mistrzyni Polski w Runmageddonie.

Bardzo cieszy nas ta wizyta, to będzie bardzo owocna współpraca! W Gorzowie Wielkopolskim istnieje rozbudowana infrastruktura sportowa, działalność prowadzi wiele klubów w różnorodnych dyscyplinach. Popularne dyscypliny to: żużel reprezentowany przez drużynę KS Stali, piłka nożna reprezentowana przez ZKS Stilon oraz koszykówka kobiet reprezentowana przez drużynę AZS PWSZ-u. Miasto posiada także tradycje w sportach wodnych: pływaniu, kajakarstwie i wioślarstwie. Zabiegi w łagodnej komorze hiperbarycznej na pewno znajdą tam mnóstwo zwolenników.

Życzymy powodzenia Państwu Rynkiewicz, zarówno w kolejnych rywalizacjach sportowych, jak i w prowadzeniu nowego biznesu!

To już wszystko