Udział OMNIOXY S.A. w 28. Międzynarodowych Targach Rehabilitacji i Fizjoterapii

Udział OMNIOXY S.A. w 28. Międzynarodowych Targach Rehabilitacji i Fizjoterapii

Jak słyszeliśmy w wiadomościach TV Toya: “łagodne komory hiperbaryczne zyskują coraz większą popularność”. Mogliśmy się o tym przekonać podczas 28. Międzynarodowych Targów Rehabilitacji i Fizjoterapii, gdy na naszym stoisku praktycznie nieustannie gromadziły się tłumy. O co pytali odwiedzający?

Ledwo ochłonęliśmy po targach na warszawskim PGE Narodowym, a już jechaliśmy na kolejne wydarzenie. Tym razem nasze stoisko pojawiło się na 28. Międzynarodowych Targach Rehabilitacji i Fizjoterapii w Łodzi. Zainteresowanie komorami, jakie obserwowaliśmy w Warszawie, pozwoliło nam zakładać, że w Łodzi będzie podobnie. Dlatego postanowiliśmy pokazać wszystkie 3 modele naszych komór. Jednak ilość odwiedzających nasze stoisko przerosła nasze oczekiwania. Kolejki ustawiały się nie tylko do urządzeń, aby skorzystać z sesji łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej i sprawdzić, jakie to doznania, ale także do przedstawicieli działu handlowego, z pytaniami o ofertę i o sposoby uzupełnienia swoich usług łagodną tlenoterapią hiperbaryczną oraz do wszystkich pracowników, aby przedstawili pokrótce zalety tej nowoczesnej metody. 

Okazuje się, że mHBOT zdobywa coraz większe uznanie na rynku usług z obszaru odnowy biologicznej. Uczestnicy pytali o urządzenie i o metodę, o to, jak działa komora, na czym polega serwisowanie, jakie są koszty eksploatacji, a także o korzyści, jakie daje łagodna tlenoterapia hiperbaryczna, jakie są wskazania, kiedy i kto może z niej korzystać, jak się przygotować, jak przebiega kompresja. Gdy mówiliśmy, że można przetestować to na własnej skórze, nie trzeba było nikogo długo przekonywać, wszyscy chętnie decydowali się na krótką sesję próbną.

Dodatkowo byliśmy bardzo zadowoleni widząc, że nasze urządzenie doskonale wpisuje się w obecne trendy dbania o kondycję fizyczną i psychiczną. Komory OMNIOXY są bezpieczne, nieinwazyjne, ekologiczne, opierają się o naturalne czynniki (tlen i ciśnienie), działają na całe ciało, wspierają nasze ciało i umysł holistycznie, działają na poziomie komórkowym. Na wszystkich niemal stoiskach zaobserwowaliśmy, że dziś fizjoterapia duży nacisk kładzie na kinezyterapię, naturalne metody wspierania swojego zdrowia, odchodzi się natomiast od leczenia operacyjnego dysfunkcji układu ruchu, wszędzie tam, gdzie możliwe jest wspieranie funkcjonowania ciała oparte o różne metody fizjoterapeutyczne.

To już wszystko