Wkraczamy w Tlenosferę – łagodna komora hiperbaryczna w Mielcu

W tym tygodniu nasza ekipa instalacyjna pojechała do Mielca, do Pani Agnieszki, która zdecydowała się zaoferować mieszkańcom Mielca i okolic dotlenianie za pomocą komory hiperbarycznej OMNIOXY.
Wkraczamy w Tlenosferę - komora hiperbaryczna w Mielcu

W tym tygodniu nasza ekipa instalacyjna pojechała do Mielca, do Pani Agnieszki, która zdecydowała się zaoferować mieszkańcom Mielca i okolic dotlenianie za pomocą łagodnej komory hiperbarycznej OMNIOXY.

Pani Agnieszka to uśmiechnięta, energiczna osoba, która ma ogromną chęć do działania i pomocy innym. Od samego początku naszej współpracy widać z jej strony ogromne zaangażowanie i masę pozytywnej energii.

W Mielcu zabiegi łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej na pewno będą chętnie wykorzystywane przez osoby, które szukają wzmocnienia naturalnej regeneracji. Dużą rolę w sportowym stylu życia mieszkańców odgrywa Mielecki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zajmuje się on m.in. administracją obiektów sportowych: stadionu, hali sportowo-widowiskowej, kąpieliska, lodowiska, kortów tenisowych i innych. W mieście funkcjonuje Warszawski oddział Akademii Wychowania Fizycznego. A to znaczy, że sportowcy na pewno chętnie wykorzystają potencjał takiej usługi.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych łagodną tlenoterapią hiperbaryczną do gabinetu Pani Agnieszki mieszczącego się w pasażu usługowym ul. Pułaskiego 1, lok. 2, I piętro.

To już wszystko