Łagodne komory hiperbaryczne OMNIOXY DUO w Grudziądzu, Zgorzelcu i Wisznicy

Kolejny pracowity tydzień w OMNIOXY. Tym razem pojechaliśmy do Grudziądza, Wisznic oraz Zgorzelca zainstalować naszą komorę hiperbaryczną.
Komory hiperbaryczne OMNIOXY DUO w Grudziądzu, Zgorzelcu i Wisznicy

Kolejny pracowity tydzień w OMNIOXY. Tym razem pojechaliśmy do Grudziądza, gdzie we współpracy z przedszkolem „Toma Bombadila” powstał gabinet łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej Oxystream. Miejsce nie tylko dla najmłodszych, ale także dla innych potrzebujących skorzystać z łagodnej komory hiperbarycznej.

Nowym właścicielem OMNIOXY DUO został Pan Waldemar, którego nasz zespół wsparł także marketingowo, tworząc szereg materiałów pomagających w promocji nowej gałęzi działalności. Razem stworzyliśmy logotyp, stronę internetową, identyfikację wizualną ulotek, plakatów itp. Cieszymy się, że gabinet łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej powstaje w Grudziądzu. Zapraszamy na ul. Chełmińska 110 do gabinetu hiperbarycznego Oxystream.

Piętnastego września ekipa instalacyjna przyjechała do Zgorzelca, gdzie przeprowadziliśmy instalację łagodnej komory hiperbarycznej w Centrum Medycznym Medaktiv. Zakres usług centrum medycznego jest imponujący, cieszymy się, że łagodna tlenoterapia hiperbaryczna będzie je uzupełniać oraz wspierać regenerację pacjentów. Pozdrawiamy serdecznie specjalistów z Medaktiv i zapraszamy do Centrum Medycznego mieszczącego się na ul. Reymonta 5/2 w Zgorzelcu.

Niepubliczna poradnia psychologiczno-pedagogiczna postanowiła rozszerzyć swoje usługi o łagodną tlenoterapię hiperbaryczną. Wisznice są położone w województwie lubelskim, w powiecie bialskim. Miasto posiada klub sportowy GLKSiT Tytan Wisznice, w którym działają dwie sekcje: męska i żeńska. Mimo iż miejscowość jest nieduża, tak posiada ogromny potencjał, cieszymy się, że mieszkańcy nie będą musieli nigdzie dojeżdżać, by skorzystać z łagodnej komory hiperbarycznej.

To już wszystko